Serwis

Multi-Klima Klimatyzacja, od 10 lat wykonujemy serwis i montaż klimatyzacji w Warszawie, umów się na przegląd klimatyzatorów. Jesteśmy autoryzowanym serwisem wielu producentów

Serwis Klimatyzacji w Warszawie, Przegląd klimatyzacji Warszawa

Przeglądy oraz serwis klimatyzacji w Warszawie, zajmujemy się od ponad 10 lat serwisowaniem klimatyzatorów w mieszkaniach, domach i biurach. Firma Multi-Klima w trosce o Twoje zdrowie i prawidłowe funkcjonowanie urządzeń klimatyzacji pragnie przedstawić Państwu usługi w zakresie konserwacji, przeglądu klimatyzacji i stałego serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego klimatyzatorów.

Zakres prac podczas serwis klimatyzacji w Warszawie:

  • czyszczenie parownika (odgrzybienie środkiem z atestem PZH)
  • czyszczenie skraplacza, pomiar ciśnienia czynnika chłodniczego freonu (ewentualne uzupełnienie)
  • czyszczenie filtra w jednostce wewnętrznej klimatyzatora
  • pomiar sprawności elektrycznej jednostek zewnętrznych i wewnętrznych klimatyzatorów
  • pomiar wydajności chłodniczej klimatyzatora oraz późniejszy serwis systemu klimatyzacji
  • sprawdzenie szczelności układu chłodniczego (brak czynnika podczas przeglądu klimatyzacji w Warszawie)
  • sprawdzenie szczelności i drożności instalacji kondensatu (odprowadzenie skroplin)
  • kompleksowe naprawy klimatyzatorów wymienionych firm: Daikin, Lg, Samsung, Fujitsu, Fuji Electric, Mitsubishi, Gree oraz Panasonic.

Regularny serwis klimatyzacji oraz przeglądy klimatyzatorów, konserwacje urządzeń zapewnią maksymalną wydajność chłodniczą i zminimalizują ryzyko powstania awarii. Po podpisaniu umowy serwisowej skrócisz czas interwencji serwisu na zgłoszoną usterkę w klimatyzatorze oraz zminimalizujesz koszty eksploatacji klimatyzatorów. Zapraszamy do kontaktu w celu Bezpłatnej wyceny serwisu klimatyzacji w Warszawie – tel. 502 949 181

Serwis klimatyzacja na terenie Warszawy

Od początku swojej działalności kładliśmy dużą wagę na prace: serwis klimatyzacja. Sprzedaż, montaż, oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzatorów składają się na ofertę wszechstronną, dopasowaną do zróżnicowanych potrzeb odbiorców. Serwis klimatyzacja w Warszawie świadczymy nie tylko w związku z systemami klimatyzacyjnymi założonymi przez naszych pracowników. Klienci, którzy posiadają produkty zamontowane przez konkurencyjną firmę również mogą skorzystać z naszego serwisowania.

Przegląd klimatyzacji w Warszawie

Paleta prac serwisowych podczas wykonywanego przeglądu klimatyzacji w Warszawie jakie prowadzimy jest szeroka. Zajmiemy się bowiem zarówno czyszczeniem filtrów, ale także gruntowym czyszczeniem parownika i skraplacza. Ważnym elementem prac serwisowych  przy przeglądzie klimatyzatorów jest sprawdzenie zabezpieczeń. Zweryfikujemy zatem, czy skropliny posiadają drożne odpływy, oraz jak wygląda szczelność połączeń freonowych. Wszystko po to, aby zapewnią użytkownikom pełne bezpieczeństwo. Innym zadaniem serwisowym, którego podejmą się nasi specjaliści są wszelakie pomiary. Zmierzymy wydajność chłodniczą, zmierzymy także ciśnienie i poziom freonu, oraz sprawność elektryczną.

Przegląd klimatyzatorów w mieszkaniu i domu

Po jakimś czasie warto przeprowadzić test dotyczący pracy urządzenia z zakresu temperatury i ciśnienia. Wszystkie prace są wykonywane systematycznie w corocznym przeglądzie klimatyzatorów w mieszkaniu lub domu. Serwisanci zajmą się tym zaawansowanym testem. Nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwań klientów dlatego też kontakt z serwisem i przeglądem klimatyzacji może być realizowany telefonicznie i przez e-mail. Klienci mogą skorzystać z cennych porad telefonicznie, dzięki czemu niektóre kwestie użytkownicy wyregulują samodzielnie. Serwis, przegląd klimatyzatorów wykonujemy dla stałych klientów całodobowo, szybka reakcja w przypadku awarii klimatyzatorów, naprawy i przeglądy gwarancyjne, oraz pogwarancyjne tworzą kompleksową ofertę naszych serwisantów.

Umów się na bezpłatną wycenę wypełniając formularz kontaktowy już tego samego dnia będziemy się kontaktować na umówienie spotkania

Napisz do nas

Firma Multi-Klima Krzysztof Ferbiś

ul. Domaniewska 49 02-672 Warszawa

tel. 502 949 181

e-mail: biuro@montazklimatyzacjiwarszawa.pl

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszej firmy.

Skontaktuj się z firmą Klimatyzacja Warszawa Multi-Klima.

Jesteśmy zaufanym instalatorem wielu producentów systemów klimatyzacji.

Prowadzimy profesjonalny serwis klimatyzacji w Warszawie.

Montaż klimatyzacji w mieszkaniu, domu i biurze.

Popraw komfort w mieszkaniu zakładając klimatyzację w mieszkaniu.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Serwis klimatyzacji w Warszawie
Author Rating
51star1star1star1star1star