Klimatyzacja Warszawa

Serwis, Montaż

Serwis Klimatyzacji, Serwis Klimatyzacja Warszawa

Przeglądy serwisowo-konserwacyjne klimatyzacja w Warszawie

MULTI-KLIMA w trosce o Twoje zdrowie i prawidłowe funkcjonowanie urządzeń klimatyzacji pragnie przedstawić Państwu usługi w zakresie konserwacji, przeglądu i stałego serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego.

Zakres prac podczas serwisu klimatyzacji:

  • czyszczenie parownika (odgrzybienie środkiem z atestem PZH)
  • czyszczenie skraplacza, pomiar ciśnienia czynnika chłodniczego freonu (ewentualne uzupełnienie)
  • czyszczenie filtra w jednostce wewnętrznej klimatyzatora
  • pomiar sprawności elektrycznej jednostek zewnętrznych i wewnętrznych
  • pomiar wydajności chłodniczej klimatyzatora
  • sprawdzenie szczelności układu chłodniczego (brak czynnika podczas przeglądu klimatyzacji)
  • sprawdzenie szczelności i drożności instalacji kondensatu (odprowadzenie skroplin)
  • kompleksowe naprawy klimatyzatorów wymienionych poniżej firm:

Daikin, Lg, Samsung, Fujitsu, Fuji Electric, Mitsubishi, Gree

Regularne przeglądy, konserwacje urządzeń zapewnią maksymalną wydajność chłodniczą i zminimalizują ryzyko powstania awarii. Po podpisaniu umowy serwisowej skrócisz czas interwencji serwisu na zgłoszoną usterkę w klimatyzatorze oraz zminimalizujesz koszty eksploatacji klimatyzatorów.

Zapraszamy do kontaktu w celu Bezpłatnej wyceny – TEL: 502 949 181

Od początku swojej działalności kładliśmy dużą wagę na prace serwisowe. Sprzedaż, montaż, oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny składają się na ofertę wszechstronną, dopasowaną do zróżnicowanych potrzeb odbiorców. Serwis świadczymy nie tylko w związku z systemami klimatyzacji założonymi przez naszych pracowników. Klienci, którzy posiadają produkty zamontowane przez konkurencyjną firmę również mogą skorzystać z naszego serwisowania.

Paleta prac serwisowych jakie prowadzimy jest szeroka. Zajmiemy się bowiem zarówno czyszczeniem filtrów, ale także gruntowym czyszczeniem parownika i skraplacza. Ważnym elementem prac serwisowych jest sprawdzenie zabezpieczeń. Zweryfikujemy zatem, czy skropliny posiadają drożne odpływy, oraz jak wygląda szczelność połączeń freonowych. Wszystko po to, aby zapewnią użytkownikom pełne bezpieczeństwo. Innym zadaniem serwisowym, którego podejmą się nasi specjaliści są wszelakie pomiary. Zmierzymy wydajność chłodniczą, zmierzymy także ciśnienie i poziom freonu, oraz sprawność elektryczną.

Po jakimś czasie warto przeprowadzić test dotyczący pracy urządzenia z zakresu temperatury i ciśnienia. Serwisanci zajmą się tym zaawansowanym testem. Nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwań klientów dlatego też kontakt z serwisem może być realizowany telefonicznie i mailowo. Klienci mogą skorzystać z cennych porad telefonicznie, dzięki czemu niektóre kwestie użytkownicy wyregulują samodzielnie. Serwis całodobowy, szybka reakcja w przypadku awarii, naprawy i przeglądy gwarancyjne, oraz pogwarancyjne tworzą kompleksową ofertę naszych serwisantów.

Oceny
4,8/5 49 Klienci zadowoleni

Umów się na bezpłatną wycenę wypełniając formularz kontaktowy już tego samego dnia będziemy się kontaktować na umówienie spotkania

Napisz do nas

11 + 1 =

Firma MULTI-KLIMA Krzysztof Ferbiś

ul. Domaniewska 49
02-672 Warszawa
TEL: 502-949-181