Klimatyzacja Warszawa

Multi-Klima Klimatyzacja, od 10 lat wykonujemy serwis i montaż klimatyzacji w Warszawie, umów się na przegląd klimatyzatorów. Jesteśmy autoryzowanym serwisem wielu producentów

Klimatyzacja Warszawa, montaż klimatyzacji

Najważniejszym celem firmy Klimatyzacja Warszawa Multi-Klima jest dostarczyć klientom najlepszych rozwiązań w dziedzinie montaż klimatyzacji i serwis klimatyzacja i wentylacja. Dzięki wieloletniej współpracy z najbardziej znanymi producentami urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych mamy pewność, ze usługi które oferujemy są na najwyższym poziomie. Dbamy o jakość wykonywanych usług (montaż klimatyzacji w Warszawie, serwis klimatyzacji w Warszawie) oraz (montaż systemów wentylacji mechanicznej oraz rekuperatorów).

Klimatyzacja Warszawa, jaki klimatyzator wybrać ?

Firmie Klimatyzacja Warszawa Multi-Klima zaufały nam największe korporacje podpisując wieloletnie umowy konserwacyjne na obiektach przemysłowych w Warszawie i okolicach. Posiadamy również ofertę dla mniejszych firm jak i osób prywatnych na dostawę, montaż klimatyzacji i wentylacji oraz uruchomienie.

Klimatyzacja Warszawa, montaż klimatyzacji w Warszawie
Montaż klimatyzacji Warszawa, serwis klimatyzacji w Warszawie

Klimatyzacje Warszawa, montaż klimatyzacji w Warszawie

Zakres naszych usług jest szeroki: HVAC (Klimatyzacja Warszawa, Wentylacja, Rekuperacja w Warszawie). Już od dłuższego czasu zajmujemy się systemami klimatyzacyjnymi i wentylacyjnymi, oferując wysokiej klasy produkty dla klientów indywidualnych, oraz firmowych. Głównym profilem działalności firmy jest sprzedaż, montaż klimatyzacji w Warszawie, oraz serwisowanie urządzeń. Realizowane przez nas instalacje mogą dotyczyć zarówno pojedynczych pomieszczeń, jak też systemu lokali w układzie centralnym.

Bazując na dużym doświadczeniu, oraz wysokich kwalifikacjach pracowników możemy wykonać serwis klimatyzacja jaki i instalacje dotyczące takich obiektów jak hotele, restauracje, biurowce, czy też budynki użyteczności publicznej np. szpitale. Korzystamy z urządzeń nowoczesnych, wykonanych z najlepszej jakości komponentów. Interesuje nas technologia Split i Multi Split, systemy VRF, agregaty skraplające do central wentylacyjnych, energooszczędne pompy ciepła, oraz klimatyzacja precyzyjna. Dostarczamy urządzenia i części zamienne od najlepszych producentów.

Klimatyzacja w domu, popraw komfort

Do tej pory klimatyzacja udało się nam nawiązać współpracę z takimi dostawcami jak Lg, Samsung, czy też Daikin. Usługi naszej firmy zostały docenione już przez wielu klientów z Warszawy, oraz okolic. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego zlecenia, gdyż każdy obiekt wymaga innej mocy chłodniczej, oraz specyficznych rozwiązań wentylacyjnych, które sprawdzą się przez wiele lat intensywnej pracy. Wychodząc naprzeciw wysokim oczekiwań odbiorców dotyczących klimatyzacji proponujemy urządzenia posiadające wszelkie certyfikaty dotyczące kwestii higienicznych, które w przypadku pracy klimatyzatora są bardzo istotne w systemach klimatyzacyjnych.

Umów się na bezpłatną wycenę wypełniając formularz kontaktowy już tego samego dnia będziemy się kontaktować na umówienie spotkania

Napisz do nas

Firma Multi-Klima Krzysztof Ferbiś

ul. Domaniewska 49 02-672 Warszawa

tel. 502 949 181

e-mail: biuro@montazklimatyzacjiwarszawa.pl

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszej firmy.

Skontaktuj się z firmą Klimatyzacja Warszawa Multi-Klima.

Jesteśmy zaufanym instalatorem wielu producentów systemów klimatyzacji.

Prowadzimy profesjonalny serwis klimatyzacji w Warszawie.

Montaż klimatyzacji w mieszkaniu, domu i biurze.

Popraw komfort w mieszkaniu zakładając klimatyzację w mieszkaniu.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Klimatyzacja Warszawa Multi-Klima
Author Rating
51star1star1star1star1star