Klimatyzacja Warszawa

Serwis, Montaż

Montaż Klimatyzacji, Montaż Klimatyzacja Warszawa

MULTI-KLIMA oferuje profesjonalne usługi z zakresu klimatyzacja na terenie Warszawy.

Oferujemy serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny wszystkich urządzeń klimatyzacyjnych. Wykorzystując zdobyte doświadczenie z zakresu branży HVAC (Klimatyzacja, Wentylacja mechaniczna, Pompy ciepła, Rekuperacja). Pompy ciepła w naszej ofercie sprawnie pracujących w skrajnie niskich temperaturach do – 26 C.

Realizację systemów klimatyzacji wykonujemy z projektów przygotowanych przez nasze biuro projektowe ale również możemy wykonać realizację na podstawię przygotowanego projektu. Zachęcamy do rozmów z naszymi pracownikami którzy się zajmują doborem wydajności klimatyzatorów oraz innych urządzeń z branży HVAC (z uwagi na wieloletnie doświadczenie – wiemy jak przygotować projekt żeby przy eksploatacji obiektu, domu lub mieszkania nie było problemów z użytecznością urządzeń klimatyzacji czy wentylacja.

Klimatyzatory w dzisiejszych czasach przydają się już nie tylko dla komfortu. W wielu pomieszczeniach, w których pracują maszyny np. w serwerowniach, klimatyzacja jest niezbędna ze względów bezpieczeństwa. Przygotowana przez nas oferta dotycząca klimatyzatorów najlepszych producentów sprosta oczekiwaniom zarówno klientów indywidualnych jak też firmowych. W naszej propozycji szczególne miejsce zajmują produkty typu Split. Urządzenia tego typu składają się z dwóch części.

Głośniejsza, czyli sprężarka znajduje się na zewnątrz budynku, natomiast pracujący cicho parownik wewnątrz. Oprócz rozwiązań typu Split i Multi Split przygotowaliśmy dla swoich odbiorców systemy kasetonowe, przenośne, podstropowe, oraz podsufitowo – przypodłogowe. Dzięki tak zróżnicowanej propozycji, będziemy mogli dobrać rozwiązania dopasowane do specyfiki konkretnych obiektów. Nim przystąpimy do prac instalacyjnych, nim w ogóle wybierzemy wspólnie z klientem najlepszą dla niego opcję, nasi pracownicy zajmą się wstępnymi pomiarami.

Pomiary są niezbędne, aby zweryfikować moc chłodniczą, której potrzebuje odbiorca, aby zapewnić dogodną temperaturę i wilgotność powietrza w konkretnym obiekcie. Po pracach instalacyjnych nie zostawimy naszych klientów bez opieki. Świadczymy bowiem regularne prace serwisowe, oraz realizujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Wszystko po to, aby korzystanie z naszych klimatyzatorów było bezpieczne, wygodne i proste przez długie lata.

Oceny
4,9/5 49 Klienci zadowoleni

Umów się na bezpłatną wycenę wypełniając formularz kontaktowy już tego samego dnia będziemy się kontaktować na umówienie spotkania

Napisz do nas

15 + 6 =

Firma MULTI-KLIMA Krzysztof Ferbiś

ul. Domaniewska 49
02-672 Warszawa
TEL: 502-949-181