Klimatyzacja

Multi-Klima Klimatyzacja, od 10 lat wykonujemy serwis i montaż klimatyzacji w Warszawie, umów się na przegląd klimatyzatorów. Jesteśmy autoryzowanym serwisem wielu producentów

Montaż Klimatyzacji w Warszawie

Montaż klimatyzacji w Warszawie firma Multi-Klima oferuje profesjonalne usługi z zakresu klimatyzacja na terenie Warszawy. Oferujemy serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny wszystkich urządzeń klimatyzacyjnych. Wykorzystując zdobyte doświadczenie z zakresu branży HVAC (Klimatyzacja, Wentylacja mechaniczna, Pompy ciepła, Rekuperacja). Pompy ciepła w naszej ofercie sprawnie pracujących w skrajnie niskich temperaturach do – 26 C.

Realizację systemów klimatyzacji wykonujemy z projektów przygotowanych przez nasze biuro projektowe ale również możemy wykonać realizację na podstawię przygotowanego projektu. Zachęcamy do rozmów z naszymi pracownikami którzy się zajmują doborem wydajności klimatyzatorów oraz innych urządzeń z branży HVAC (z uwagi na wieloletnie doświadczenie – wiemy jak przygotować projekt żeby przy eksploatacji obiektu, domu lub mieszkania nie było problemów z użytecznością urządzeń klimatyzacji czy wentylacja.

Montaż klimatyzacji Warszawa
Montaże klimatyzacji w Warszawie

Montaż klimatyzacji Warszawa w mieszkaniu

Klimatyzatory w dzisiejszych czasach przydają się już nie tylko dla komfortu. Montaż klimatyzacji w wielu pomieszczeniach, w których pracują maszyny np. w serwerowniach, klimatyzacja jest niezbędna ze względów bezpieczeństwa. Przygotowana przez nas oferta dotycząca klimatyzatorów najlepszych producentów sprosta oczekiwaniom zarówno klientów indywidualnych jak też firmowych. W naszej propozycji szczególne miejsce zajmują produkty typu Split. Urządzenia tego typu składają się z dwóch części.

Głośniejsza, czyli sprężarka znajduje się na zewnątrz budynku, natomiast pracujący cicho parownik wewnątrz. Oprócz rozwiązań typu Split i Multi Split przygotowaliśmy dla swoich odbiorców systemy kasetonowe, przenośne, podstropowe, oraz podsufitowo – przypodłogowe. Dzięki tak zróżnicowanej propozycji firmy Multi-Klima wykonujemy montaż klimatyzacji w Warszawie, będziemy mogli dobrać rozwiązania dopasowane do specyfiki konkretnych obiektów. Nim przystąpimy do prac instalacyjnych, nim w ogóle wybierzemy wspólnie z klientem najlepszą dla niego opcję, nasi pracownicy zajmą się wstępnymi pomiarami.

Montaż klimatyzatorów w domu

Pomiary są niezbędne, aby zweryfikować moc chłodniczą w przypadku montażu klimatyzatorów, której potrzebuje odbiorca, aby zapewnić dogodną temperaturę i wilgotność powietrza w konkretnym obiekcie. Po pracach instalacyjnych nie zostawimy naszych klientów bez opieki. Świadczymy bowiem regularne prace serwisowe, oraz realizujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Wszystko po to, aby korzystanie z naszych klimatyzatorów było bezpieczne, wygodne i proste przez długie lata.

Umów się na bezpłatną wycenę wypełniając formularz kontaktowy już tego samego dnia będziemy się kontaktować na umówienie spotkania

Napisz do nas

Firma Multi-Klima Krzysztof Ferbiś

ul. Domaniewska 49 02-672 Warszawa

tel. 502 949 181

e-mail: biuro@montazklimatyzacjiwarszawa.pl

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszej firmy.

Skontaktuj się z firmą Klimatyzacja Warszawa Multi-Klima.

Jesteśmy zaufanym instalatorem wielu producentów systemów klimatyzacji.

Prowadzimy profesjonalny serwis klimatyzacji w Warszawie.

Montaż klimatyzacji w mieszkaniu, domu i biurze.

Popraw komfort w mieszkaniu zakładając klimatyzację w mieszkaniu.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Montaż klimatyzacji w Warszawie
Author Rating
51star1star1star1star1star